OKLUBU

SPONZOŘI

KONTAKTY

logIN

_ _ _ _ _ _

 

2014/15

SNIPER
UŠO-MSK 2.liga sk.B
aktuální kolo a tabulka
rozlosování | soupiska
statistiky hráčů | info

SNIPER B
UŠO-MSK 3.liga sk.B
aktuální kolo a tabulka
rozlosování | soupiska

statistiky hráčů | info

 

_ _ _ _ _ _

 

Miniaplikace

 

_ _ _ _ _ _

 

Tudy nás najdete:

_ _ _ _ _ _

Odkazy na jiné kluby:
Šasopasa Team Kozlovice
DC Predators Opava
Brooklyn Havířov
 DC Freďouši Darkovičky
Za vodou Frenštát
Len sa trela Havířov
DC Supi Dolní Benešov

_ _ _ _ _ _

Další zajímavé odkazy:
šipky.cz
Unie Šipkových Organizací
Czech Darts Organization
Krnovská Šipková Liga
Professional Darts Corporation

_ _ _ _ _ _

Sport na bečvách:
TJ Sokol - Fotbal
TJ Sokol - Volejbal

o.s. Ohlá Klika

Z horní dolní a dál na jih

obec Horní Bečva

Info tabule

2014-10-13 21:05:25 | česťa | 2.liga3.kolo
TEAM B Sniper - Radek Třinec 11:7

Tentokrát jsme hostili ogařiska s Třince, a před zápasem bylo jasné že tento duel bude moc těžký, protože Třinečtí hrají každým rokem špicu tabulky.
Začátek vyrovnaný ,ale do párovek vedem 5:3, obě párové hry vyhráváme, a velmi přesvědčivě bez velkých komplikací. Náskok 7:3 byl slibný a tentokráte nedošlo k žádnému dramatu. Konečný výsledek 11:7 odpovídá tomu co se dělo na terčích. Tenhle zápas jsme zvládli, a dá se říct že celkem v klidu, což jsem nečekal.
Hodnocení: Česťa konečně zahrál co se čeká, ale pořád tam je ještě rezerva ale jsem spokojen. Jerry opět dobrý výkon a pořád opakuji to jak moc ho potřebujem!!! Kdo umí ten umí. Tomáš bohužel žadná sláva ale 1 bod se počítá ale věřím že to příjde. Kucka taky má na daleko víc ale zase cricket zahrál skvěle. Benny nejlepší výkon sezony na lavičce :-) Musím uznat že týmově jsme hráli opravdu dobře, a o tom svědčí i párové hry, už dlouho jsme párovky nezahráli obě tak dobře.
Příští kolo jedeme do Havířova na místní Kryptokoriány, a nečeká nas nic lehkého jsou na 5. místě, a od nás je dělí jen 1 bod, takže je třeba naladit formu.
Body: Česťa 4,5 Jerry 3,5 Kucka 1,5 Tomáš 1,25 Benny 0,25

komentáře 2  | foto | tisk

2014-10-10 22:50:48 | benny | pohar
TEAM B Sniper - Šatlava B Ostrava 21:20pp

Zažil jsem spoustu zápasů kde jsem hrál hodně špatně, ale tento všechny trumfl.Více k zápasu samému by měli dodat kapitán či Česta ale jsou líní.
Jednoznačně nejlepším chlapem byl Jerry.

komentáře 5  | foto | tisk

2014-10-04 14:21:26 | česťa | 2.liga2.kolo
TEAM B No Double Třinec - Sniper 4:14

V 2. kole jsme zajížděli do Třince na místní No Double, a musím řict že po minulém týdnu si Sniper zastřílel.
Začátek nám utekl a domácí po našich neproměněných dablech šli do vedení 3:1, ale to bylo ze strany domácích vše. Následně jsme vyhráli 10 zápasu v řadě, kde jsme nepustili ani leg, a bylo rozhodnuto.
Hodnocení: Kucka slušný zápas jen lepší dably ho dělily od více bodu, ale řidič to má vždy těžké. Česťa zahrál konečně co se od něj čeká, ovšem sám za sebe spokojen nejsem, pořád tam je rezerva. Jerry nám ukázal že pořád patří mezi moc kvalitní hráče, a jde vidět jak tým potřebuje jeho body. Benny po minulém tydnu dokázal že hrát umí, a tentokrát proměnil dably takže moc dobrý výkon. Jako tým musím pochválit všechny protože tak nějak by to mělo být. Poděkování patří domácím jsou fajn parta a moc dobře se tam popíjí :-)
Příští kolo hrajem doma v neděli v 14:00 s Radkem Třinec, a to bude moc těžký zápas.
Body: Česťa 4,5 Benny 3,5 Jerry 3,5 Kucka 2,5

komentáře 6  | foto | tisk

2014-09-30 21:48:54 | česťa | 2.liga1.kolo
TEAM B Sniper - Žraloci Kozlovice 9:10

V 1. kole jsme přivítali doma staré známé Kozlovice, a protože to je kousek, dá se říct že derby. Čekala se přátelská atmosféra, a dobré šipky, což se potvrdilo.
První zápas na novém místě nám příliž nevyšel. Šla vidět nerozehranost, ovšem to nás neomlouvá, ani jeden z našich hráču nezahrál standard, a navíc žraloci místama hráli opravdu moc dobře. Začátek vyšel vedem 3:1, a potom zase neschopnost, mnísto aby jsme odskočili na 6:2 tak to je 4:4 zavíračka tragédie. Párovky si dělíme po bodu. Druhá půle a žraloci kousají a hrají opravdu moc dobře, jde vidět že se na nás dobře připravili, a my taháme za kratčí konec, nakonec jsme zvládi samotnou koncovku a 9:9 je přijatelné. Prodloužení je vyrovnané, nakonec se dostáváme dříve na dabl, ovšem já nedávám 3 šipky na D12, a žraloci trestájí hnet první možnou šipkou. Zasložené vítězství Žraloků, byli lepší, tímto jim chci popřat hodně štěstí do dalších zápasů.
Hodnocení: Česťa velmi slabý výkon, řekl by jeden z nejhorších ligových zápasů. Kucka průměr, umí lepší, ovšem velmi důležitý bod s Junym. Benny asi málo ožralý protože umí zahrát mnohem líp. Tomáš jako nováček si myslím že slušný výkon. Celkově jako tým jsme doplatili na začátek, tam šlo rozhodnout, ovšem ty dably jsou katastrofa! Potom už nás hosté dá se říct k ničemu nepustili.
Příští kolo hrajeme už v pátek v Třinci, a mám obavy že budem jenom 3. Jerry je v Brně, Tomáš v práci, já taky v práci, ale je možnost že by jste si udělali zajíždku cca 20 km, a ja jel špinavý a smradlavý přimo sváma :-), Celer nevim jakou ma směnu. Takže jistý je Benny, Kucka, Glum.
Body: Čeťa 3,5 Kucka 2,5 Tomáš 2 Benny 1

komentáře 16  | foto | tisk

2014-09-30 09:22:04 | benny | 1.kolo
TEAM B Sniper B - New Darts FM 12:6

B tým nastupuje do nového ročníku v silně omlazené sestavě,řízlé spoustou zkušeností Mr. Děda.První zápas s novým týmem New darts (nemyslím si že jsou to nástupci maníků B) nám vyšel parádně a nové hrací místo bylo pokřtěno vítězstvím.Zápas se odvíjel plně v naší režii.Do 4her byl stav 7-1 a došlo k promíchání sestavy a trochu i ztrátě koncentrace a tedy i korekci stavu.Nebudu hodnotit výkony jednotlivých hráčů to at si udělá kapitán (ostatně doufám ,že příště napíše i to povídání)
Body:
Mr.Děd - 3,25/6
Honza - 3.25/6
Chemont- 2.25/5
Tomáš - 2 / 2
Vita - 1,25/4
Čonki - 0 / 1

komentáře 1  | foto | tisk

2014-09-16 13:07:59 | česťa | Sniper
Nový ročnik ligy je za dveřmi.

Liga se blíží, tak vás seznámím s předpokládanou sestavou našich týmu, a taky prognozou jak který tým by si mohl vést.
Naše A hraje 2. ligu, a oproti minulému ročníku nehraje Pepa Románek, což je citelné oslabení. I když Pepa zdaleka nehrál to na co měl, pořád si držel 50% úspěšnost. Takže nováčkem v našem týmu je Tomáš Bolcek, který předvádí slušné výkony, a snad bude přínos. Jediná chyba je že může hrát každý druhý týden. Podobný problém budou mít taky Kucka a Celér, takže doufám že se vždy sejdem aspoň 4. Jerry přislíbil že se bude snažit chodit co bude moct, tak snad se na nás nevyprdne. No a zbýváme my dvá, Benny a já, vypadá to že jediní budem istotou v docházce na zápas, pochopitelně že páteční a hlavně středeční termín může byt katastrofou i pro nás. Naše cíle jsou ty nejvyší, to je pochopitelné, přece nebudu tvrdit že se udržíme a to stačí. Můj odhad je horní tabulka, ale tvrdit boj o první 3 místa nemůžu. Ono by to šlo, ale museli by jsme chodit v plné sestavě, a důležitým faktem je Jerryho docházka. Nechame se překvapit, ale pokud to vezmem zodpovedně hned od začátku, tak by to nemuselo být špatne, ale musíme se snažit všichni!!! První zápas hrajem doma 28.9. v 14:00 se Žraloky z Kozlovic, takže čekám plnou sestavu a taky diváky.
Naše B zaznamenalo mnoho změn. Největší změna je pád do 3. ligy. Opravdu jsem nečekal že spadnou, protože hrače typu , Víťa, Mira, Radek Michal atd. mají mnohem na víc, ale bohužel výsledky se nedostávily. 3.liga je méně obsazena, je tam jen 8 mužstev, se kterýma se hraje 4x, takže míň mužstev míň zkušeností. Navíc dočasný odchod Pati, která byla minulý ročnik nejlepším hráčem a kapitánem, je citelná ztráta. Ale možnost návratu tu je takže doufejme že se vrátí B ji bude potřebovat. Navíc nabídka A pořád platí, 50% uspěšnost by nám moc pomohla, ale to necháme jen na jejím rozhodnutí. Podle posledních informací ma o ni zájem i klub z 1. ligy, a taky z 2. ligy. Obrovská ztráta je Michal, i když mu to moc nešlo tak věřím že další ročnik by byl uplně jiný, ale třeba si to rozmyslí, protože nehrát jen kvůli tomu že to má daleko, to je blbost! Návrat Chemonta může být istou posilou, ale naopak Radek dělá drahoty, myslim že by to byla škoda, a hlavně istý hráč svou docházkou. Když začne hrát dobře tak chce skončit, je to vůl :-) Ale věřím že se na kamarády nevysere. Nováčkem Sniperu je Kuba, mladý hráč který chce hrát a baví ho to, takové potřebujem. B tým tipuji na špici tabulky, ale pokud to bude postup to si neodhadnu tipnout, ale šance tam je. Hodně bude záležet na klíčových hráčích, aby plnili to co se od nich čeká, pokud to tak bude tak se přidaji i ostatní, a postup by byl možný. První zápas se hraje doma v pátek 26.9. v 18:00, takže přidem všichni podpořit naše ogařiska.
Takže doufám že se nám na novém místě bude dařit více než v minulém ročniku, a oba týmy splní aspoň to co jsem tipoval, a když ne tak hlavně zábava a přátelství, to je důležitější. Šipkám zdar.
Sestava A: Radek Maleňák (C), Závorka Jiří, Čestmír Randa, Pavel Jurečka, Jaroslav Juráček, Tomáš Bolcek.
Sestava B: Jaromír Hajný (C), Vít Maceček, Radek Chovančík, Kuba Vašut, Kuba Juřík, Miloš Kysučan, Tomáš Randa.
Sestavy jsou neúplné a dají se pořád doplnit a změnit, takže je to jen můj odhad. Např. Glum se pořád nevyjádřil kde by chtěl jít. Já by ho bral i do A, moc neodehraje ale jako hecíř nám už mnohokrát pomohl.

komentáře 8  | foto | tisk

2014-09-01 08:23:34 | česťa | přáteláček
Šipkovaná v Kozlovicích

Měsíc před startem ligy jsme byli pozváni na přípravný dvojzápas s Calabroni a Žraloky, v místní hospůdce u Kováčka.
V dobré atmosféře hrajem první zápas se Žraloky a vítězíme 5:1. Další zápas sehrávaji Žraloci - Calabroni 1:5 taky. Poslední a tedy rozhodující zápas hrajem s Calabroni a remíza 3:3 a schodné legy nerozhodly takže vítěze určilo kdo dél vydrží u kováčka. A musím uznat že Sniper jasně vyhrál. Ve 2 hodiny nedělního času jsme byli samotní v hospůdce, a pomalu se brali spát, aby jsme dopoledne mohli znovu přijit a poijet, a zapijel se Daněk Skvrnitý s místním hajným :-)
Co dodat, dobrá akce jen mi tam chyběl Pepé, snad příště. Poděkování patří všem zůčasněným a organizátorům, a Pati za gulášek a starání se o nás :-)
Sestavy: Calabroni - Luďa, Erža, Reňa, Bekr.
Žraloci - Libor, Peter, Dušek, Tomik.
Sniper - Benny, Česťa, Pati, Mira, Glum.

komentáře 4  | foto | tisk

 
 
(c)2008 dc sniper horní bečva