OKLUBU

SPONZOŘI

KONTAKTY

logIN

_ _ _ _ _ _

 

2014/15

SNIPER
UŠO-MSK 2.liga sk.B
aktuální kolo a tabulka
rozlosování | soupiska
statistiky hráčů | info

SNIPER B
UŠO-MSK 3.liga sk.B
aktuální kolo a tabulka
rozlosování | soupiska

statistiky hráčů | info

 

_ _ _ _ _ _

 

Miniaplikace

 

_ _ _ _ _ _

 

Tudy nás najdete:

_ _ _ _ _ _

Odkazy na jiné kluby:
Šasopasa Team Kozlovice
DC Predators Opava
Brooklyn Havířov
 DC Freďouši Darkovičky
Za vodou Frenštát
Len sa trela Havířov
DC Supi Dolní Benešov

_ _ _ _ _ _

Další zajímavé odkazy:
šipky.cz
Unie Šipkových Organizací
Czech Darts Organization
Krnovská Šipková Liga
Professional Darts Corporation

_ _ _ _ _ _

Sport na bečvách:
TJ Sokol - Fotbal
TJ Sokol - Volejbal

o.s. Ohlá Klika

Z horní dolní a dál na jih

obec Horní Bečva

Info tabule

2014-11-21 21:07:25 | česťa | Pohár 3. kolo
Hornets Bohumín - Sniper 19:21

Ve 3. kole nám los přisoudil ogary z Bohumína, což je určitě dobrý soupeř a navíc nám chyběli 2 hráči základní sestavy. Posunutí na 6 hodinu večerní domáci zamítli takže problém který nakonec jsme nějak složitě ale přece vyřešili.
Šibeniční termín jsme stihli z malým spožděni asi 5 min. Zápas byl od začátku až do konce vyrovnaný, každý tým si nenechal soupeře utíct víc než na 2-3 body. Slušný sjezd i zavíračka na obou stranách. Dobrý zápas rozhodla koncovka a taky to pověstné štěstíčko, které se přiklonilo k nám. Domácím chyběl Martin to bylo citelné oslabení ovšem nám Benny a jak je zvykem Jerry. Výborně zahrál Tomáš a konečně ukázal že umí hrát, doufejme že to předvede i v ligovém zápase. Naopak Celer se trápí už několik zápasu, přitom by stačilo kdyby někdy zahrál jako na tréninku. Já a Kucka jsme splnili co se čeká takže dobré výkony. Párové hry byly moc kvalitní z obou stran a bylo se na co koukat.
Dobrou náladu z výhry nam skazil nepochopitelný projev domácího hráče Veselého, který kapitánovi řekl že je ču..., že nebyl schopen říct 10 dnů před zápasem jestli přijedem, což 10 dnů předem není možne zjistit kdo jakou má šichtu a cokoliv může do toho vlést takže idiocie! Další nemístná připomínka pry kdyby měli Marina tak by jsme neuhráli ani 10 bodů. My taky byli v poloviční sestavě, takže jen nemístné kecy které nejsou na místě. Zpoždění 5 min. a žepry to nemuseli hrát že to mohla být kontumace :-) ten chlapec neví o čekací době asi. Dlší dementní a hlavně nehráčský výrok že nás nemusel nechat ani rozehrát a hnet nás měl nahnát ke strojům když jsme měli 5 min. spoždění, ktomu nemám co říct snad jen to že je mi ho líto. K vůli takovým s prominutím blbcům mám po náladě už druhý den. Naštěstí takových není moc. V neděli hrajem ve Fulneku takže tam čekám daleko lepší atmosféru :-)
Body: Česťa 8 Kucka 6,5 Tomáš 5 Celer 1,5

komentáře 3  | foto | tisk

2014-11-11 10:47:08 | raďas | 3.liga 7.kolo
TEAM B Ogaři Mořkov - Sniper B 12:6

Ve 7. kole zajíždíme do Mořkova v sestavě: Miloš, Mira, Víťa a Tomáš.

Jelikož jsem nabyl opět přítomen, tak tu mám pouze pár poznatků od kapitána...A to že jsme zase doplatili na svou nemohoucnost v zavírání, kdy dokonce některým nestačil ani 300 náskok ;) Ale i přesto byli domácí lepším týmem a po zásluze vítězí.
Je tady pokračování loňského trápení...

Body: Víťa 2, Miloš 2 , Mira a Tomáš po 1

komentáře 0  | foto | tisk

2014-11-10 14:41:02 | česťa | 2.liga7.kolo
Sniper - Matice 11:7 (25:20)

Kopřivnice byla našim soupeřem v 7. kole, a všichni jsme počítali z bodama což se splnilo, ale výkon byk velmi špatný!
Začátek vyrovnaný a do párovek je stav 4:4. Hra otřesná, pokud sem správně počítal tak 4x na střed, prostě katastrofa jak ve sjíždění tak na dablech. Párovky jsme zvládli a to asi rozhodlo, pak už jsme jen navýšili náskok a zasloženě vyhráli, ovšem hra opravdu moc špatná. Hosté jako je jejich tradice přijeli oslabeni o 2 jejich nejlepší hráče, kteří bohužel pro ně hrají jen doma. Nám zase chyběl jako je taky naše tradice Jerry. Získali jsme 3 body, ale osobně jsem měl daleko lepší pocit po minulém zápase kde jsme prohráli 8-10 ale hráli velni dobře. Je pravda že soupeř kladl odpor pouze v úvodu zápasu, ale jen díky naši velmi špatné hře. Výsledek měl být daleko výraznější, ale takové jsou šipky a to je na nich krásné že nikdy nevíš co se stane.
Hodnocení: Asi se to dá zhodnotit dohromady jedním slovem KATASTROFA!!! Opravdu jsme hráli špatně a to doslova všichni. Mezi náma ale vyčníval jedinec který hrál ještě hůře než mizerně, BENNY :-) tak tomu to nešlo ohromně. Minule skvěle teď mizrně. Nějak se doma nemužem zžít s novým prostředím snad nám to nebude trvat dlouho.
Příští týden je volno tak 8. kolo budem hrát až za 14 dní, a budem zajíždět do Fulneku a vzhledem ktomu že venku hrajem líp tak doufám v nějaké body.
Body: Česťa 4,75 Kucka 3,25 Tomáš 2,25 Benny 0,75 Glum 0

komentáře 2  | foto | tisk

2014-11-03 10:21:52 | raďas | 3.liga 6.kolo
TEAM B Sniper B - Motor Brodway bar Frýdek-Místek 7:11

Ve 6. kole jsme přivítali pohodové ogary z Motoru Frýdek-Místek a začátek jsme jako vždy prospali...pokud budu mluvit za sebe, či co jsem měl možnost sledovat, tak bodovka určitě nebyla špatná, ale na zavření double potřebujeme neskutečně moc šípů...od začátku proto taháme za kratší konec a nakonec alespoň korigujeme na konečných 7:11

Jelikož se zatím nenašel zápis :) tak body upřesním později, snad jen musím vyzdvihnout výkon a první bod v kariéře pro Lukáše Malinu!

Příští zápas se hraje v neděli v Mořkově, tak dejte echo kapitánovi kdo může a kdo ne, nebo to alespoň napište do komentářů…...(to neplatí pro tebe Kiči ;) )

komentáře 1  | foto | tisk

2014-11-01 14:58:53 | česťa | 2.liga6.kolo
TEAM B Iris - Sniper 10:8 (23:21)

Iris Havířov byl náš soupeř v 6. kole, a soupeř kvalitní takže nic lehkého nás nečekalo.
Bohužel 2 týmy po sobě co jsme hrali tak chyběl Jerry, a projevilo se to na výsledcích. Do havířova jedem s Chemontem který na střídavý start nám musel vypomoct z B, bohužel jsme byli jenom 3. Ovšem zahrál výborně a moc nechybělo aby uhrál více než 1 bodík.
Začátek vyrovnaný, potom si domácí udržovali dvou bodový náskok až do konce. Prohra mrzí protože jsem čekal daleko složitější práci, ovšem chybělo málo a 3 body jsme vezli dom. Bohužel zápas nevyšel Kuckovi co by netipoval před zápasem ani omylem, ovšem uhrát 0 bodů je špatně!!! Kdyby zopakoval svůj standard což jsou 2 body na zápas tak vyhrajem, ovšem to se nestalo ,jediné co ho omlouvá že byl řidič :-) A že to řidič nemá jednoduché se projevilo cestou domů, poblité zadní dveře hovoří za vše :-)
Hodnocení: Česťa dobrý výkon víc toho už snad udělat nešlo, možna párovku uhrát lépe. Benny konečně prolomil smůlu a dokázal že šipky hrát umí, dobrý výkon. Chemont první start v A v tomle roce a výkon parádní, 1 bod a spousta šancí na body další. Kucka no to bylo sklamání obrovske, to by málo kdo čekal, výkon nebyl tak hrozný ale min. 2 body měl uhrát, snad příště no. Když zhodnotím nás jako tým tak jsem spokojen stim co jsme hráli, jen škoda že výsledek není lepší.Přístí zápas hrajem doma proti Kopřivnici, a nic jiného než 3 body neberem.
Body: Česťa 4,25 Benny 2,25 Chemont 1,25 Kucka 0,25

komentáře 14  | foto | tisk

2014-10-29 22:39:06 | raďas | 3.liga 5.kolo
TEAM B Kolonie Žilina - Sniper B 13:5

Není moc co psát, když člověk nebyl přítomen a viděl pouze zápis...Ale opět je tady loňský problém najít alespoň 4 hráče...Tak zkusme to v pátek napravit a to nejen počtem, ale hlavně výsledkově!

komentáře 6  | foto | tisk

2014-10-27 20:29:21 | česťa | 2.liga5.kolo
TEAM B Sniper - Colors 5:13 (18:29)

V tomhle kole jsme přivítali ogary s Těšína, a těm patří 1 místo bez ztráty bodu.
Od začátku jsme horším týmem, a tak to zůstalo až do konce zápasu. Nedostali jsme se vůbec do hry, náš výkon byl otřesný. Hosté přitom nehráli nic úchvatného, ovšem my jsme jim tenhle zápas tak ulechčili že stačilo hrát s prstem v ř... :-) Můj výkon oproti minulému zápasu hrůza, dabl ne a ne trefit a to bylo i 12 šipek k dizpozici. Ještě hůře ovšem zahrál Benny a Tomáš to se dá řict že to je šipková katastrofa. No nic se nedá dělat je třeba zapomenout a soustředit se na další zápas, kdy už hrajem v pátek na Irisu, a mám velké obavy že dostanem zase příděl. Jerry kde jsi byl????????
Body: Česťa 3 Kucka 2 Benny 0 Tomáš 0 Celer 0

komentáře 6  | foto | tisk

 
 
(c)2008 dc sniper horní bečva