OKLUBU

SPONZOŘI

KONTAKTY

logIN

_ _ _ _ _ _

 

2014/15

SNIPER
UŠO-MSK 2.liga sk.B
aktuální kolo a tabulka
rozlosování | soupiska
statistiky hráčů | info

SNIPER B
UŠO-MSK 3.liga sk.B
aktuální kolo a tabulka
rozlosování | soupiska

statistiky hráčů | info

 

_ _ _ _ _ _

 

Miniaplikace

 

_ _ _ _ _ _

 

Tudy nás najdete:

_ _ _ _ _ _

Odkazy na jiné kluby:
Šasopasa Team Kozlovice
DC Predators Opava
Brooklyn Havířov
 DC Freďouši Darkovičky
Za vodou Frenštát
Len sa trela Havířov
DC Supi Dolní Benešov

_ _ _ _ _ _

Další zajímavé odkazy:
šipky.cz
Unie Šipkových Organizací
Czech Darts Organization
Krnovská Šipková Liga
Professional Darts Corporation

_ _ _ _ _ _

Sport na bečvách:
TJ Sokol - Fotbal
TJ Sokol - Volejbal

o.s. Ohlá Klika

Z horní dolní a dál na jih

obec Horní Bečva

Info tabule

2015-03-04 12:06:31 | raďas | 
Trénink ;)

Po včerejší debatě a návrhu, napsat vždy aspoň pár řádků, nebo alespoň výsledek závěrečného pavouku, jsem se toho tentokrát chopil já.

Včerejšího tréninku se zúčastnilo 9 Sniperů, bohužel jak je to už dlouhodobým zvykem 7 hráčů z B a pouze 2 z A...a tak se tady opět objevily oprávněné narážky, proč se vybrané prohozy vlastně dělí rovným dílem mezi A a B, když z Áčka snad chodí na tréninky průměrně jeden hráč...
Jelikož mě už nějaký ten "pátek" neposlouchá rameno, a nechtěl jsem se dobrovolně trápit jako v pátek, tak do závěrečného turnaje nastoupilo pouze 8 hráčů.
Celkovým vítězem se stal Kucka, který v pohledném finále zdolal Miru, třetí flek vybojoval Víťa...

komentáře 1  | foto | tisk

2015-03-03 20:14:06 | česťa | 2.liga20.kolo
TEAM B Colors - Sniper 10:8

Další smolný zápas nás Čekal v Těšíně, ovšem náš výkon byl opět špatný, přitom stačilo zahrát polovinu toho co umíme.
Začátek dobrý ovšem mohl být daleko lepší, já nezvládám hru s Rosťou, i když v bodovce jasně lepší, ovšem dabl nespadl. Benny prohrává jasný zápas s Rudou taky na dablech, tak je stav 5:3 Párovky umíme ovšem čtyřhra nevyšla, i když bodovka zase lepší. Cricket v podání Kucky a mne vyhráváme stylem kočky z myší, a stav je 6:4 Druhá půle je stejná jako ta první, ja mám z Rudou snad 12 šipek aby jsme uhráli remízu, ale prostě ne a ne, moje neschopnost rozhodla zápas a beru vinu naši porážky na sebe, což se omlouvám to se stávat nesmí!!! Musím pochválit Chemonta, 2 body je skvělé s tak dobrým soupeřem. Už jednou byl snáma na Irisu a tam zahrál taky 2 body takže pochvala. Bohuže pořád se nemužem sejit 4 hráči, naštěstí máme moc dobré hráče v tymu B kteří zatím vždy pomohli.
Hodnocení: Kucka celkem dobré i když umí mnohem víc, ovšem 2 body na řidiče je dobrý. Benny tam to byla bída hlavně na dablech, protože v každem legu co hrál zavíral min. 6 šipek! Chemont jako hráč na střídavý start opravdu skvělé, jak sem psal 2 body v jeho podání by nám měly stačit na vítězství, navíc si Kuba asi upevnil že budeme mít o něho zájem pokud bude chtít. Česťa 2 body což je málo takže hodnocení je katastrofální, ve hře se to celkem dalo byl jsem dřív na dablu ovšem bez dablu se vyhrát nedá, to byl ten karneval v Kozlovcích v sobotu :-)
Příští zápas nás čeká doma Iris, a je to další kvalitní soupeř, tak přijdite povzbudit už je třeba bodovat a to naplno, a věřím že 3 body zůstanou už konečně doma.
Body: Česťa 2,5 Kucka 2,5 Chemont 2 Benny 1

komentáře 3  | foto | tisk

2015-03-03 09:40:26 | raďas | 3.liga 20.kolo
TEAM B Sniper B - Motor FM 12:6

V 20. kole jsme přivítali Motor FM...
Prví půlku je stav ještě vyrovnaný 4:4, ale když bereme body v obou 4 hrách a v následných singlech prohráváme pouze dvě hry, je z toho přesvědčivé vítězství 12:6!

Body :
Jenda 3,5b - Muž zápasu, po delší zápasové odmlce ukázal, proč vede statistiky Sniperů B, pouze malou výtku a to v absencích na trénincích... ;)
Víťa 3,5b - Poslední zápasy ukazují návrat do staré dobré formy, jde vidět že mu prospívá nějaká ta kapka alkoholu ;)
Mira 2,5b - Spolehlivý výkon, bodová jistota!
Lukáš 1b - Na trénincích ukazuje zlepšení, což konečně potvrdil i bodově v zápase.
Michal 1b - „Nováček“ v týmu, ale určitě ne svou hrou, pouze vyladit váhu šipek a když k tomu přidá i hod na "správný dabl" ;) bude to super!
Raďas 0b - Hrozný výkon, ruka v ..., prostě si dělala co chtěla...

Příští kolo hrajeme v neděli v Mořkově, tak dojděte na trénink ať se můžeme domluvit...
Mimochodem pokud někomu vadí, že jsem tady dal článek (podotýkám že poprvé v sezóně) "až" v úterý, moc se omlouvám, jsem prostě jen člověk...

komentáře 1  | foto | tisk

2015-02-23 12:30:00 | raďas | 3.liga 19.kolo
TEAM B Kolonie Žilina - Sniper B 13:5

Jelikož jsem na zápase tentokrát chyběl a kapitán si díky výpadku toho moc nepamatuje ;), tak doufám že bližší info ze zápasu, dodá někdo ze účastněných...?

Body : Mira a Michal 1,5b; Jenda a Kuba po 1b

Další zápas hrajeme v pátek doma s Motorem, tak čekám hojnou účast s pořádnou diváckou kulisou ;)
24.2.(dnes) trénink bohužel není!

komentáře 1  | foto | tisk

2015-02-23 09:48:28 | česťa | 19. kolo 2. liga
TEAM B Sniper - Kryptokoriáni 8:10

Tohle kolo jsme přivítali šestý tým tabulky, a čekal jsem vyrovnaný zápas, ale nepřipouštěl jsem si že by jsme nebodovali.
Bohužel nám chyběl Tomáš což je momentálně klíčový hráč který si pravidelně uhraje 2 body a ty nám dnes chyběly. Další nepřítomnost Jerryho je ještě horší ale to nebudu rozvádět. Zápas byl vyrovnaný, pak jsme vyhráli obě párové hry a jdem do vedení 6:4 Ovšem už minulý zápas v Třinci jsme v druhé půli uhráli pouhé 2 body a opět jsme si nedali pozor a slibný náskok jsme nepohlídali, zase pouhe 2 body! Je třeba u některých podstoupit léčbu hlavy, protože neustát některé zápasy co tenhle zápas je špatně!!! Neschopnost trefit dabl je veliká a to nás stalo výhru, přitom zápas byl kvalitní spousta vysokých náhozů, ovšem měli jsme vyhrát a nebylo to ani moc těžke, jen si to srovnat v hlavě trochu.
Důvody naši prohry jsou jasné Benny přeladil :-) Celer netrefí dabl tam je třeba ta léčba :-) Kucka nezvládl tlak kdy bylo jasné že musí uhrát po půli obě hry bohužel hráva mnohem líp ale tentokrát mu to asi hlava taky nedala. Jediný Česťa ustál vše co se dalo a prohrál jen 1 leg. Co dodat bohužel nejde vyhrát zápas když 3 hráčí dohromady zahrají 2 body! Je třeba se ztoho všeho poučit je to podruhé vřadě co druhá půle je jen z 2 výhrama což je bída.
Přístí zápas hrajem na Colorsu, a bohužel stím co jsme předvedli vtomto kole tak si pojedem pro pořádný výprask.
Body: Česťa 4,75 Kucka 1,75 Benny 1,25 Celer 0,25

komentáře 2  | foto | tisk

2015-02-16 09:09:25 | raďas | 3.liga 18.kolo
TEAM B Sniper B - Robini Palkovice 3:15

V 18. kole dostáváme druhý výprask za sebou, tentokrát dokonce v domácím prostředí.
K zápasu jsme nastoupili opět z důvodu absence v jiné sestavě...Není moc co psát, zápas se od začátku nevyvíjel podle našich představ. Jediný bod v první polovině uhrál Víťa v jednom z mála hezkém zápase, kdy ho rozhodl v 6 kole. Jinak to byla vesměs bída, soupeř na své poměry taky nehrál nijak oslnivě, přesto mu to stačilo na vysokou výhru.

O tři body se podělil Víťa, Michal a Kuba...

Co říct závěrem? V minulém zápase jsme přes vysokou prohru aspoň hráli, dnes to bylo až na malé výjimky neslané, nemasné... Další zápas hrajeme na "Žilině" tak kapitánovi hlaste kdo může jet?
A taky tady PROSÍM všichni napište, kdo v úterý (trénink) dojde a kdo ne, ať víme jestli otevřít! Při nahlášené malé účasti se trénink ruší!!!

komentáře 7  | foto | tisk

2015-02-15 20:28:09 | benny | 18.kolo
TEAM B Radek - Sniper A 9 - 10

Asi zatím nejlepší zápas této sezony.Jak poznamenal česta hrál jsem asi nejlíp v této sezoně a mám jen dva body!!! Začátek zápasu nám vyšel výborně a vedem 5-3 , pak přichází naše tradičně silné 4hry a vedem 7-3 , to už by mělo znamenat zisk tři bodů. Jenže začal řádit VALTER.ten zbláznil celý domací tým a ten začal hrát exkluzivní šipky.Sám Valter se nezalekl čestova zavření ve 4 kole a zlomil ho 2-1 a už jsme se vezli. ve druhé půlce uhráváme jen 2 body a musíme do prodloužení. Tam si troufám říct že už jsme byli lepší (i když Valter parkrát kousl) a berem aspon dva body.
Body: Kucka 3 Čmelák 2 Benny 1 Tom 1 + obě 4hry a prodloužení

komentáře 3  | foto | tisk

 
 
(c)2008 dc sniper horní bečva