OKLUBU

SPONZOŘI

KONTAKTY

logIN

_ _ _ _ _ _

 

2014/15

SNIPER
UŠO-MSK 2.liga sk.B
aktuální kolo a tabulka
rozlosování | soupiska
statistiky hráčů | info

SNIPER B
UŠO-MSK 3.liga sk.B
aktuální kolo a tabulka
rozlosování | soupiska

statistiky hráčů | info

 

_ _ _ _ _ _

 

Miniaplikace

 

_ _ _ _ _ _

 

Tudy nás najdete:

_ _ _ _ _ _

Odkazy na jiné kluby:
Šasopasa Team Kozlovice
DC Predators Opava
Brooklyn Havířov
 DC Freďouši Darkovičky
Za vodou Frenštát
Len sa trela Havířov
DC Supi Dolní Benešov

_ _ _ _ _ _

Další zajímavé odkazy:
šipky.cz
Unie Šipkových Organizací
Czech Darts Organization
Krnovská Šipková Liga
Professional Darts Corporation

_ _ _ _ _ _

Sport na bečvách:
TJ Sokol - Fotbal
TJ Sokol - Volejbal

o.s. Ohlá Klika

Z horní dolní a dál na jih

obec Horní Bečva

Info tabule

2014-10-22 12:06:46 | raďas | 3.liga 4.kolo
TEAM B Sniper B - Robini Palkovice 3:15

Ve 4. kole k nám přijel lídr 3.ligy z Pálkovic, posílen od letošní sezóny navrátilcem Milanem Herotem a nutno podotknout, že od začátku soupeř kontroloval hru a i když se nahrály bůh ví jaké šipky, na rozdíl od nás soupeř šance využíval...a tak z toho je hrozivý výsledek...

Příští zápas hrajeme v momentálně posledním mančaftu, tak doufám že je nevystřídáme v tabulce a odrazíme se k lepším zítřkům...

Body : Honza, Mira, Miloš po 1b

komentáře 1  | foto | tisk

2014-10-20 20:42:29 | česťa | 2.liga4.kolo
TEAM B Kryptokoriáni - Sniper 9-10 (21:27)

Do Havířova jsme jeli s cílem bodovat, což vyšlo ovšem spokojenost určitě není!
Začátek vyrovnaný až do párovek 4:4 Pak obrovská moje neschopnost ve čtyřhře, kde jsem promarnil náskok 300 bodu, a vyplýtval asi 15 šipek, a tahle chyba asi rozhodla. Cricket jasně v naší režiji stav 5:5 Domácí utíkají na 8:6 ovšem způsobem nevídaným. Naše neschopnost zavřít leg je už opravdu katastrofální! Zasloužená aspoň remíza i když opakuji neskutečná plichta. Prodloužení jsme byli jasně lepší a tentokrát i s dablem. Za stavu 8:6 jsem věřil že stejně vyhrajem, protože jsme byli ve sjezdu úplně jinde, ale na dablu horor.
Hodnocení: Česťa jasně nejlepší zápas, a troufam si říct že jeden z nejlepších celkově. Dokonce jsem zavírál 167 středem ve 4 kole ale nevyšlo. Benny hrál jako vždy ve sjezdu výborně, ovšem hodit dabla to je o něčem jiném, navíc jeho střed za stavu 1:1 na legy o tom ani vyprávět nebudu :-) Jerry podobně jako Benny dabl katastrofa. Minulý zápas nehrál tak dobře ale dabloval, tenhle hrál výborně ve sjezdu ale dabl ne a ne. Kucka první půle výborná teda na dablu, druhá půle dobrý sjezd hrozný dabl ale splnil co měl 2 body od řidiče jsou dobré. Celkově jako tým jeden z nejlepších zápasu co jsme hráli, jen kdyby se nehrálo na dably, to by jsme vyhráli troufám si říct 15:3 :-)
Příští zápas hrajem doma s Colorsem, a ten vede naší tabulku, ovšem souboj druhý z prvním může být opravdu hezký, takže naostřit hroty a připravit játra.
Body Česťa 4,25 Kucka 2,25 Benny 1,25 Jerry 1,25

komentáře 3  | foto | tisk

2014-10-13 21:05:25 | česťa | 2.liga3.kolo
TEAM B Sniper - Radek Třinec 11:7

Tentokrát jsme hostili ogařiska s Třince, a před zápasem bylo jasné že tento duel bude moc těžký, protože Třinečtí hrají každým rokem špicu tabulky.
Začátek vyrovnaný ,ale do párovek vedem 5:3, obě párové hry vyhráváme, a velmi přesvědčivě bez velkých komplikací. Náskok 7:3 byl slibný a tentokráte nedošlo k žádnému dramatu. Konečný výsledek 11:7 odpovídá tomu co se dělo na terčích. Tenhle zápas jsme zvládli, a dá se říct že celkem v klidu, což jsem nečekal.
Hodnocení: Česťa konečně zahrál co se čeká, ale pořád tam je ještě rezerva ale jsem spokojen. Jerry opět dobrý výkon a pořád opakuji to jak moc ho potřebujem!!! Kdo umí ten umí. Tomáš bohužel žadná sláva ale 1 bod se počítá ale věřím že to příjde. Kucka taky má na daleko víc ale zase cricket zahrál skvěle. Benny nejlepší výkon sezony na lavičce :-) Musím uznat že týmově jsme hráli opravdu dobře, a o tom svědčí i párové hry, už dlouho jsme párovky nezahráli obě tak dobře.
Příští kolo jedeme do Havířova na místní Kryptokoriány, a nečeká nas nic lehkého jsou na 5. místě, a od nás je dělí jen 1 bod, takže je třeba naladit formu.
Body: Česťa 4,5 Jerry 3,5 Kucka 1,5 Tomáš 1,25 Benny 0,25

komentáře 3  | foto | tisk

2014-10-10 22:50:48 | benny | pohar
TEAM B Sniper - Šatlava B Ostrava 21:20pp

Zažil jsem spoustu zápasů kde jsem hrál hodně špatně, ale tento všechny trumfl.Více k zápasu samému by měli dodat kapitán či Česta ale jsou líní.
Jednoznačně nejlepším chlapem byl Jerry.

komentáře 6  | foto | tisk

2014-10-04 14:21:26 | česťa | 2.liga2.kolo
TEAM B No Double Třinec - Sniper 4:14

V 2. kole jsme zajížděli do Třince na místní No Double, a musím řict že po minulém týdnu si Sniper zastřílel.
Začátek nám utekl a domácí po našich neproměněných dablech šli do vedení 3:1, ale to bylo ze strany domácích vše. Následně jsme vyhráli 10 zápasu v řadě, kde jsme nepustili ani leg, a bylo rozhodnuto.
Hodnocení: Kucka slušný zápas jen lepší dably ho dělily od více bodu, ale řidič to má vždy těžké. Česťa zahrál konečně co se od něj čeká, ovšem sám za sebe spokojen nejsem, pořád tam je rezerva. Jerry nám ukázal že pořád patří mezi moc kvalitní hráče, a jde vidět jak tým potřebuje jeho body. Benny po minulém tydnu dokázal že hrát umí, a tentokrát proměnil dably takže moc dobrý výkon. Jako tým musím pochválit všechny protože tak nějak by to mělo být. Poděkování patří domácím jsou fajn parta a moc dobře se tam popíjí :-)
Příští kolo hrajem doma v neděli v 14:00 s Radkem Třinec, a to bude moc těžký zápas.
Body: Česťa 4,5 Benny 3,5 Jerry 3,5 Kucka 2,5

komentáře 7  | foto | tisk

2014-09-30 21:48:54 | česťa | 2.liga1.kolo
TEAM B Sniper - Žraloci Kozlovice 9:10

V 1. kole jsme přivítali doma staré známé Kozlovice, a protože to je kousek, dá se říct že derby. Čekala se přátelská atmosféra, a dobré šipky, což se potvrdilo.
První zápas na novém místě nám příliž nevyšel. Šla vidět nerozehranost, ovšem to nás neomlouvá, ani jeden z našich hráču nezahrál standard, a navíc žraloci místama hráli opravdu moc dobře. Začátek vyšel vedem 3:1, a potom zase neschopnost, mnísto aby jsme odskočili na 6:2 tak to je 4:4 zavíračka tragédie. Párovky si dělíme po bodu. Druhá půle a žraloci kousají a hrají opravdu moc dobře, jde vidět že se na nás dobře připravili, a my taháme za kratčí konec, nakonec jsme zvládi samotnou koncovku a 9:9 je přijatelné. Prodloužení je vyrovnané, nakonec se dostáváme dříve na dabl, ovšem já nedávám 3 šipky na D12, a žraloci trestájí hnet první možnou šipkou. Zasložené vítězství Žraloků, byli lepší, tímto jim chci popřat hodně štěstí do dalších zápasů.
Hodnocení: Česťa velmi slabý výkon, řekl by jeden z nejhorších ligových zápasů. Kucka průměr, umí lepší, ovšem velmi důležitý bod s Junym. Benny asi málo ožralý protože umí zahrát mnohem líp. Tomáš jako nováček si myslím že slušný výkon. Celkově jako tým jsme doplatili na začátek, tam šlo rozhodnout, ovšem ty dably jsou katastrofa! Potom už nás hosté dá se říct k ničemu nepustili.
Příští kolo hrajeme už v pátek v Třinci, a mám obavy že budem jenom 3. Jerry je v Brně, Tomáš v práci, já taky v práci, ale je možnost že by jste si udělali zajíždku cca 20 km, a ja jel špinavý a smradlavý přimo sváma :-), Celer nevim jakou ma směnu. Takže jistý je Benny, Kucka, Glum.
Body: Čeťa 3,5 Kucka 2,5 Tomáš 2 Benny 1

komentáře 16  | foto | tisk

2014-09-30 09:22:04 | benny | 1.kolo
TEAM B Sniper B - New Darts FM 12:6

B tým nastupuje do nového ročníku v silně omlazené sestavě,řízlé spoustou zkušeností Mr. Děda.První zápas s novým týmem New darts (nemyslím si že jsou to nástupci maníků B) nám vyšel parádně a nové hrací místo bylo pokřtěno vítězstvím.Zápas se odvíjel plně v naší režii.Do 4her byl stav 7-1 a došlo k promíchání sestavy a trochu i ztrátě koncentrace a tedy i korekci stavu.Nebudu hodnotit výkony jednotlivých hráčů to at si udělá kapitán (ostatně doufám ,že příště napíše i to povídání)
Body:
Mr.Děd - 3,25/6
Honza - 3.25/6
Chemont- 2.25/5
Tomáš - 2 / 2
Vita - 1,25/4
Čonki - 0 / 1

komentáře 2  | foto | tisk

 
 
(c)2008 dc sniper horní bečva