OKLUBU

SPONZOŘI

KONTAKTY

logIN

_ _ _ _ _ _

 

2014/15

SNIPER
UŠO-MSK 2.liga sk.B
aktuální kolo a tabulka
rozlosování | soupiska
statistiky hráčů | info

SNIPER B
UŠO-MSK 3.liga sk.B
aktuální kolo a tabulka
rozlosování | soupiska

statistiky hráčů | info

 

_ _ _ _ _ _

 

Miniaplikace

 

_ _ _ _ _ _

 

Tudy nás najdete:

_ _ _ _ _ _

Odkazy na jiné kluby:
Šasopasa Team Kozlovice
DC Predators Opava
Brooklyn Havířov
 DC Freďouši Darkovičky
Za vodou Frenštát
Len sa trela Havířov
DC Supi Dolní Benešov

_ _ _ _ _ _

Další zajímavé odkazy:
šipky.cz
Unie Šipkových Organizací
Czech Darts Organization
Krnovská Šipková Liga
Professional Darts Corporation

_ _ _ _ _ _

Sport na bečvách:
TJ Sokol - Fotbal
TJ Sokol - Volejbal

o.s. Ohlá Klika

Z horní dolní a dál na jih

obec Horní Bečva

Info tabule

2015-12-09 14:17:59 | kičkač | 26.PROSINEC
ŠTĚPANSKÝ TURNAJ 2014 26.prosinec

Zdravím všechny šipkové nadšence a tímto článkem bych vás rád pozval na Štěpánský turnaj v šipkách.

Turnaj se uskuteční 26.prosince 2014 na Horní Bečvě.Turnaj se po 10 letech bude konat na jiném hracím místě a s tím přijde i novinka tedy kategorie neregistrovaných,která bude buď spojena nebo rozdělena s registrovanými - záleži na počtu hráčů.Nově bude spustěna i on-line registrace,ale je možno se registrovat až přímo na místě v den konání.Po skončení turnaje bude volná zábava s hudbou.

Informace a pravidla
Místo: Horní Bečva - bývalý disco club Vadella (nad současným hracím místem v sále)
Prezentace: přihlasit se můžete na on-line registraci nebo v den konaní při prezentaci 12:00 - 13:30
Začátek turnaje: ve 14:00
Hra:501do na 5 strojích
Kategorie:
Registrovaní - do tunaje se můžou přihlasit hráči registovaní u UŠO a kdokoliv jiný i ten co nechce hrát s neregistrovanými.
Neregistrovani - (nehrající letos a v minulých letech závodně):do turnaje se může přihlásit kdokoliv kdo není v tehlé se sezoně a v posledních sezonách nehráli výšší soutěž než 3 (tohle pravidlo bude ještě upřesněno).
Ceny:
Registrovaní - 1-4 pohár,finanční odměna pro 3,věcné ceny.
Další místa - poháry a věcné ceny.
Neregistrovaní - finalisti poháry(možná i další podle účasti) + další věcné ceny.
Oceněny budou taky binga, nejvyšší zavření taky nej žena pokuď přijdou atd.
Sponzoři:
obec Horní Bečva, Blacksheepstudio, dřevovovýroba tesařství Vašut, ski areál Rališka, Robe, Hotel Duo, Radekov s.r.o, Al-Hajda bar


Dotazy do komentů

Online REGISTRACE

komentáře 2  | foto | tisk

2014-12-16 10:41:57 | raďas | 3.liga 11.kolo
TEAM B Robini Palkovice - Sniper B 14:4

V 11. kole zajíždíme k dalšímu TOP týmu 3 ligy, ogarům z Palkovic.
K zápasů jsme připraveni pouze 4 a tak nastupujeme v sestavě Víťa, Jakub, Tomáš a já

K průběhu není moc co psát, soupeř si to pohlídal a hlavně díky našemu chabému zavírání se nám ho ani moc nepodařilo potrápit.

Body : Všichni 4 jsme si připsali pouze po dobu

V pátek hraje poslední zápas v letošním roce doma s Kolonií Žilina tak nás přijďte podpořit...

komentáře 1  | foto | tisk

2014-12-16 10:28:10 | česťa | 2.liga11.kolo
TEAM B Béčka Havířov - Sniper 8:10 (21:23)

Sniper v Havířově zvítězil bez Česťě a z Glumem v základu :-) Takhle nějak se to stalo.
Vybral jsem si svuj den NO DOUBLE. Přitom jsem začal skvěle, první 3 legy a 3x 6 kolo, pak následovál kolaps na dablech, a to v bodovce si dovoluji tvrdit že jeden z nej. zápasu co jsem kdy odehrál. Snažil jsem se vymluvit že jsem řidič, ale můj tým i tak mi dal podmínku pokud neudělám 4 body doma přiště tak mam vyhazo :-) Glum poprvé v základu, a hned udělal 1 bod který nakonec byl velmi důležitý, proto velká pochvala a navíc to vůbec nebylo tak špatne jak jsme čekali :-) Zděšení je to že uhrál jen o jeden bod méně než já :-) Benny hrál opravdu výborně jeho forma jde nahoru, a hlavně už hraje v poho i doma a to je moc důležité. Navíc prohrál zápasy kdy hrál moc dobře, ale soupeř byl opravdu kvalitní. Kucka je momentálně v nejlepší formě a tenhle zápas byl v jeho režiji. Nejlepší hráč zápasu a zvládá důležité okamžiky kdy jde o hodně, jen tak dále tak má hrát kapitán.
Domácí přitom hráli opravdu výborně, nechce se mi věřit že jsou v tabulce tak dole, protože byl to jeden z nejlepších soupeřů co jsme hráli, zase na druhou stranu my neměli Jerryho a Tomáše. Zápas byl celou dobu vyrovnaný nikdo neutekl více než o 2 body, čtyřhry dopadly taky remízou a za stavu 6:6 uhrál klíčový bod Glum, a když já s Kuckou jsme přidali po dalším bodíku bylo to 6:9 a to rozhodlo. Kapitán pak vzal zodpovědnost na sebe a desátým bodem rozhodl. 3 body na to v jaké sestavě jsme jeli jsou zlaté, a navíc i glum okusil jaké to jsou nervy někdy, třepotavka byla velká :-)
Příští zápas hrajeme v neděli doma a je to poslední zápas v tomto roce. Hostíme doma nebezpečné Vagon Bambelocy Havířov, i tak počítám v plný bodový zisk.
Body: Kucka 4,5 Česťa 2,5 Benny 2 Glum 1

komentáře 4  | foto | tisk

2014-12-12 09:36:05 | česťa | Pohár
TEAM B Sniper - Rio B Semena Ostrava 21:15

Sniper se podruhé za sebou probojoval do finále poháru, když doma překvapivě lehce přehrál Rio B Semena Ostrava.
Očekával se vyrovnaný boj, ale naše hra v první půli byla jako kočka z myší. Vlítli jsme na ogařiska z Ostravy že se nestačili divit, byli jsme po všech stránkách lepší skore 17:3 hovoří za vše. Potom jsme polevili možná i trochu jsme se nechali ukolébat a hosté toho využili. Začali hrát dobře na bodovce i dablech a zápas zdramatizovali. Ovšem náskok byl tak výrazný že dotáhnout by byl opravdu husarský kousek. Musím pochválit hosty za druhou půlku, tam hráli opravdu moc dobře a ještě nás trošku poškádlili, ale náš kapitán Kucka utl všechny naděje hostů když zavírá 120 a vítězství je v kapse. Musím pochválit celý tým, opravdu týmová práce všichni přiložili ruku k dílu. Benny se zžívá s domácím prostředím a jen jedna prohra super Benny. Kucka bez prohry skvělá forma. Jerry tak dobře jsem ho hrat neviděl už dlouho. No a co já, tak to bylo horší, asi nejhorší pohárový zápas, nešlo mi nic prostě katastrofa. Druhá půle tam se týmu musím omluvit snad nedostanu vyhazo :-) Jde vidět že když se sejdem v tehle sestavě tak můžem pomýšlet na příčky nejvyší.
Body: Česťa 5,5 Kucka 5,5 Benny 5 Jerry 5

komentáře 4  | foto | tisk

2014-12-09 12:32:25 | česťa | 2.liga10.kolo
TEAM B Sniper - Nagano 11:7 (26:17)

Přivítali jsme doma Václalovice, a byli jsme v očekávání jak to bude probíhat, protože doma nám to moc nejde.
Těsně před hrací dobou jsme pořád jenom 3, Benny, já a Kucka a navíc Benny kvičí jak ho bolí záda takže obavy z výsledku jsou na místě. Tomáš naštěstí dojel tak nějak na čas a začínáme. Začátek vyšel bez problému a vedem 5:3, párovky jsme pokazili obě a je vyrovnáno, ovšem druhou půli jsme lepší a bez problému vítězíme. Zápas byl nějak tak celkově vklidu, dokonce i já jsem se nevstekal což obdivuji. Nehráli jsme nijak oslnivě ale stačilo to, a navíc mi to připadalo pod kontrolou.
Hodnocení: Česťa nehrál nic moc ovšem zavíral což nám většinou chybí. Kucka v poslední době dělá body a to je důležité takže dobrý. Benny zkusil zase simulovat :-) ovšem simulace pomohla a 2 body to ještě doma doposud nezahrál, takže jen tak dále. Tomáš výborný začátek ze špatným závěrem, hra dobrá odešel dabl, ale dobrý výkon. Tento zápas byl týmový výkon, každý uhrál to co by měl uhrát pokaždé, a tak se vyhrávají zápasy, a potom není třeba čtyřher. Takže zapamatovat. :-)
Příští týden hrajem venku v Havířově. Sestavu neznám ale i tak věřím v 3 body. Ve čtvrtek doma pohár tak čekám podporu diváku a hlavně doufám že se sejdem.
Body: Česťa 4 Kucka 3 Benny 2 Tomáš 2

komentáře 3  | foto | tisk

2014-12-08 13:22:59 | raďas | 3.liga 10.kolo
TEAM B Sniper B - Pivní pohotovost Frýdek-Místek 6:12

V 10. kole hostíme lídra tabulky - Pivní pohotovost a bylo jasné že nás čeká velmi těžký zápas.
Povzbuzeni výhrou z minulého kola nebyl důvod měnit vítěznou sestavu (Víťa, Mira, Honza a Jakub) a Sniper nezačal vůbec špatně. Po 5 singlech sice prohráváme 2:3, ale když následné 3 singly bereme my je to rázem 5:3 pro nás a my cítíme šanci minimálně na slušný výsledek!
Bohužel čtyřhry jsme neustáli i když jsme v nich nehráli špatně, ale soupeř potvrdil proč že je letos ve čtyřhrách zatím neporažený. Srovnáno 5:5...
Začíná se tedy od "nuly". Bohužel tady se ale zápas nejspíš zlomil, obě hry po čtyřhrách máme skvěle rozehrány a místo abychom opět utekli o dva body, tak soupeř trestá naše bohužel musím říct i "smolné" double. A obě hry bere v poměru 2:1 :( To nás nejspíš položilo a soupeře ještě víc nabudilo a v druhé půlce už přidávám pouze jeden bod já, po vystřídání kapitána. I v druhé půlce sice byly vidět z naší strany i velmi slušné zápasy, ale potřebovali jsme moc šípů na zavření double...Určitě ale na těchhle výkonech můžeme v dalších zápasech stavět!

Závěrem tedy nezbývá než soupeři pogratulovat k dalším třem bodům!

Body: Mira 2, Honza 2, já s Kubou po 1, Víťa tentokrát bez bodu.

V pátek se zajíždí do Palkovic, hlaste prosím kapitánovi kdo může?...

komentáře 5  | foto | tisk

2014-12-02 11:40:00 | raďas | 3.liga 9.kolo
TEAM B Morávia FM - Sniper B 7:11

Ve 9. kole je nášim soupeřem Morávia FM a jelikož jsem opět chyběl, (tentokrát nemoc) tak mám opět jen poznatky od kapitána. K zápasu vyjelo asi momentálně to nejlepší co naše B může nabídnout - Víťa, Mira, Honza a Jakub
Začátek nám konečně vyšel podle představ 1-4, 2-6, 3-7 po čtyřhrách a když další dva singly bereme my, je jasné že nepojedeme s prázdnou! Potom sice soupeř vyhrál další 3 zápasy, ale uklidňující bod přidal výborně hrající Mira! Po dlouhém půstu jsme se konečně dočkali výhry a tak doufám že na tenhle výkon navážeme i v dalších zápasech...

Body: Mira 3, Honza 3, Víťa a Kuba po 2

V pátek přivítáme lídra tabulky Pivní pohotovost, tak nás přijďte podpořit... ;)

komentáře 4  | foto | tisk

 
 
(c)2008 dc sniper horní bečva