OKLUBU

SPONZOŘI

KONTAKTY

logIN

 

_ _ _ _ _ _

 

SNIPER
UŠO-MSK 2.liga sk.B 2013/14
aktuální kolo a tabulka
rozlosování | soupiska
info

SNIPER B
UŠO-MSK 2.liga sk.B 2013/14
aktuální kolo a tabulka
rozlosování | soupiska
info

 

_ _ _ _ _ _

 

Miniaplikace

 

_ _ _ _ _ _

Sponzoři:

_ _ _ _ _ _

Tudy nás najdete:
Billiard Bar Horní Bečva

_ _ _ _ _ _

Odkazy na jiné kluby:
Šasopasa Team Kozlovice
DC Predators Opava
Skulls Partyzán Bohumín
Brooklyn Havířov
 DC Freďouši Darkovičky
Za vodou Frenštát
Len sa trela Havířov
DC Supi Dolní Benešov

_ _ _ _ _ _

Další zajímavé odkazy:
šipky.cz
Unie Šipkových Organizací
Czech Darts Organization
Krnovská Šipková Liga
Professional Darts Corporation

_ _ _ _ _ _

Sport na bečvách:
TJ Sokol - Fotbal
TJ Sokol - Volejbal
o.s. Ohlá Klika

Bečvanské diskuzní a informační fórum

obec Horní Bečva

Info tabule

2014-09-16 13:07:59 | česťa | Sniper
Nový ročnik ligy je za dveřmi.

Liga se blíží, tak vás seznámím s předpokládanou sestavou našich týmu, a taky prognozou jak který tým by si mohl vést.
Naše A hraje 2. ligu, a oproti minulému ročníku nehraje Pepa Románek, což je citelné oslabení. I když Pepa zdaleka nehrál to na co měl, pořád si držel 50% úspěšnost. Takže nováčkem v našem týmu je Tomáš Bolcek, který předvádí slušné výkony, a snad bude přínos. Jediná chyba je že může hrát každý druhý týden. Podobný problém budou mít taky Kucka a Celér, takže doufám že se vždy sejdem aspoň 4. Jerry přislíbil že se bude snažit chodit co bude moct, tak snad se na nás nevyprdne. No a zbýváme my dvá, Benny a já, vypadá to že jediní budem istotou v docházce na zápas, pochopitelně že páteční a hlavně středeční termín může byt katastrofou i pro nás. Naše cíle jsou ty nejvyší, to je pochopitelné, přece nebudu tvrdit že se udržíme a to stačí. Můj odhad je horní tabulka, ale tvrdit boj o první 3 místa nemůžu. Ono by to šlo, ale museli by jsme chodit v plné sestavě, a důležitým faktem je Jerryho docházka. Nechame se překvapit, ale pokud to vezmem zodpovedně hned od začátku, tak by to nemuselo být špatne, ale musíme se snažit všichni!!! První zápas hrajem doma 28.9. v 14:00 se Žraloky z Kozlovic, takže čekám plnou sestavu a taky diváky.
Naše B zaznamenalo mnoho změn. Největší změna je pád do 3. ligy. Opravdu jsem nečekal že spadnou, protože hrače typu , Víťa, Mira, Radek Michal atd. mají mnohem na víc, ale bohužel výsledky se nedostávily. 3.liga je méně obsazena, je tam jen 8 mužstev, se kterýma se hraje 4x, takže míň mužstev míň zkušeností. Navíc dočasný odchod Pati, která byla minulý ročnik nejlepším hráčem a kapitánem, je citelná ztráta. Ale možnost návratu tu je takže doufejme že se vrátí B ji bude potřebovat. Navíc nabídka A pořád platí, 50% uspěšnost by nám moc pomohla, ale to necháme jen na jejím rozhodnutí. Podle posledních informací ma o ni zájem i klub z 1. ligy, a taky z 2. ligy. Obrovská ztráta je Michal, i když mu to moc nešlo tak věřím že další ročnik by byl uplně jiný, ale třeba si to rozmyslí, protože nehrát jen kvůli tomu že to má daleko, to je blbost! Návrat Chemonta může být istou posilou, ale naopak Radek dělá drahoty, myslim že by to byla škoda, a hlavně istý hráč svou docházkou. Když začne hrát dobře tak chce skončit, je to vůl :-) Ale věřím že se na kamarády nevysere. Nováčkem Sniperu je Kuba, mladý hráč který chce hrát a baví ho to, takové potřebujem. B tým tipuji na špici tabulky, ale pokud to bude postup to si neodhadnu tipnout, ale šance tam je. Hodně bude záležet na klíčových hráčích, aby plnili to co se od nich čeká, pokud to tak bude tak se přidaji i ostatní, a postup by byl možný. První zápas se hraje doma v pátek 26.9. v 18:00, takže přidem všichni podpořit naše ogařiska.
Takže doufám že se nám na novém místě bude dařit více než v minulém ročniku, a oba týmy splní aspoň to co jsem tipoval, a když ne tak hlavně zábava a přátelství, to je důležitější. Šipkám zdar.
Sestava A: Radek Maleňák (C), Závorka Jiří, Čestmír Randa, Pavel Jurečka, Jaroslav Juráček, Tomáš Bolcek.
Sestava B: Jaromír Hajný (C), Vít Maceček, Radek Chovančík, Kuba Vašut, Kuba Juřík, Miloš Kysučan, Tomáš Randa.
Sestavy jsou neúplné a dají se pořád doplnit a změnit, takže je to jen můj odhad. Např. Glum se pořád nevyjádřil kde by chtěl jít. Já by ho bral i do A, moc neodehraje ale jako hecíř nám už mnohokrát pomohl.

komentáře 0  | foto | tisk

2014-09-01 08:23:34 | česťa | přáteláček
Šipkovaná v Kozlovicích

Měsíc před startem ligy jsme byli pozváni na přípravný dvojzápas s Calabroni a Žraloky, v místní hospůdce u Kováčka.
V dobré atmosféře hrajem první zápas se Žraloky a vítězíme 5:1. Další zápas sehrávaji Žraloci - Calabroni 1:5 taky. Poslední a tedy rozhodující zápas hrajem s Calabroni a remíza 3:3 a schodné legy nerozhodly takže vítěze určilo kdo dél vydrží u kováčka. A musím uznat že Sniper jasně vyhrál. Ve 2 hodiny nedělního času jsme byli samotní v hospůdce, a pomalu se brali spát, aby jsme dopoledne mohli znovu přijit a poijet, a zapijel se Daněk Skvrnitý s místním hajným :-)
Co dodat, dobrá akce jen mi tam chyběl Pepé, snad příště. Poděkování patří všem zůčasněným a organizátorům, a Pati za gulášek a starání se o nás :-)
Sestavy: Calabroni - Luďa, Erža, Reňa, Bekr.
Žraloci - Libor, Peter, Dušek, Tomik.
Sniper - Benny, Česťa, Pati, Mira, Glum.

komentáře 3  | foto | tisk

2014-08-30 09:22:25 | česťa | Trénink
Benny vládcem Sniperu!

2. trénink ovládl tentokráte Benny, a prokazuje nejlepší formu před začátkem ligy. Nenašel přemožitele v turnaji, a zaslouženě vyhrál. Sešlo se 11 šipkařu, což naznačuje zlepšení, a taky i nové tváře. Doufám že účast bude stejná nebo lepší i příště.
Pořadí: 1 Benny, 2 Tomáš, 3 Česťa.

komentáře 2  | foto | tisk

2014-08-20 19:51:50 | česťa | trenink
První trénink na novém místě ovládla Pati!

První oficiální trénink proběhl v úterý, a sešlo se slušných 8 lidí. A to chyběl Radek a Víťa, kteří bývali pravidelnými účastniky. Benny slavil narozky, takže bylo co vypít, a taky jsme si dali výborné klobásy, Glum si jich dal 5. Proběhl taky turnájek, který vyhrála Pati, a musím řict že na to že nehraje vůbec, tak jako všichni, tak zcela zasloženě. Doufám že příští týden se sejdem v minimalně stejném počtu.
Pořadí turnaje: 1 Pati, 2 Benny, 3 Česťa.

komentáře 6  | foto | tisk

2014-08-12 20:47:49 | česťa | 2014 - 2015
Změna je tu!

Po dlouhé době měníme hrací místo. Důvod je jasný, je třeba změna, jelikož šipky na Bečvě upadají, a pokud to nepomůže tak se rozpadnem! Problémy byly a budou, a uvidíme na začatku sezony kdo bude chtít a kdo ne. Muže se stát že bude jen 1 tým, ale to by nedoporučoval, protože odstavili by se 3-4 hráči, kteří by si moc nezahráli, takže by jim to asi moc nepomohlo. Nechtějí hrát Pepa prý malo peněz, Radek důvod neznámý :-), Pati přestávka a nedivím se po minulé sezoně B, Michal ten to ma žepry daleko :-) ale třeba si to ještě rozmyslí. Bohužel jsou to klíčoví hráči, takže je to problém, zase na druhou stranu je tu možnost návratu Chemonta, Kičiho, Adoša a momentálně by nám to moc pomohlo. Nejhorší hráči a těch je mnoho jsou takovi, kteři řeknou přijdu jen na některé zápasy. Takže je to Kucka, Celer ti mají pracovní omezení. Pak Tomáš, Ríša, tam důvod neznám, ovšem nejhorši je oslabení o Jerryho, ale možna se vrátí a pomůže nam v tomhle období :-)
Chtěl by poděkovat Danovi a popřát nám hodně štěstí na novém místě. První připravný zápas hrajem s Calabroni a žraloky u Kováčka 30.8. takže se dobře připravte a doufám že nás bude hojný počet. První trénink je 19.8.v 18:00 na sokolovně!!!! (POKUD SE PODAŘÍ VŠE JAK JE NAPLÁNOVÁNO :-))

komentáře 3  | foto | tisk

2014-07-05 16:54:34 | benny | konec sezony
konec sezony

Jelikož je kapitán líný, udělám tečku za sezonou zkompletováním výsledků já
Matice - Sniper 11 - 7 27 - 20
pokud si dobře vzpomínám bez šance,domácí v plné sestavě byli tvrdým oříškem.
Sniper - Bertíci 12 - 6 29 - 19
bez podrobností
Bad boy - Sniper 13 - 5 30 - 14
pro domácí slavící postup jsme ve třech nebyli soupeřem

komentáře 6  | foto | tisk

2014-04-29 09:51:10 | česťa | 2.liga27.kolo
Sniper - Palkovice 14:4

27. kolo mělo být jasnou záležitostí, ovšem hosté do párovek kousali!
Základní sestava tentokráte z Glumem, který si po dobře odehraném šmigrusťáku zasloužil šanci, ovšem proti předposlednímu týmu toho moc neukázal! Navíc chyběl Kucka, který dal přednost fotbalu (jako divák). Začátek nic moc ,Benny a Glum prohrávají vše co jde, tak držíme s Pepou stav 4:4. Pak do párovek už nastoupil Kucka, a hra měla od tohoto stavu jasný průběh! Já a Benny vyhráváme 501, a cricket byl taky jasný. Do konce zápasu už nikdo neztratil ani bod, a hosty jsme jasně přehráli.
Příští kolo hrajem v kopřivnici, v tak oblíbeném středečním termínu, takže jak tohle dopadne ví jen bůh.
Body: Česťa 4,75 Pepa 4,25 Benny 2,75 Kucka 2,25 Glum 0

komentáře 18  | foto | tisk

 
 
(c)2008 dc sniper horní bečva